Dejvi Bregu, lojtari më i kërkuar i momentit

0
SHPËRNDAJE


Dejvi Bregu në çdo ndeshje është lojtari më në formë i Luftëtarit dhe padyshim që shumë ekipe duan shërbimet e vlonjatit.

Më parë emri i tij u lidh me ekipin e Partizanit, ndërsa tani është Skënderbeu që lakohet se dëshiron vlonjatin, madje edhe ka bërë një ofertë.

Por, një gjë e tillë mohohet nga ana e drejtuesve të Luftëtarit, klub me të cilin Bregu ka edhe dy vite kontratë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.