Deklarata e Ramadanit pas fitores

0
SHPËRNDAJE

Zekeri Ramadani
Zekeria Ramadani

Zekeria Ramadani/ “Ishte një ndeshje shumë e vështirë pasi kishim përballë një skuadër tepër kompakte. I dinim vlerat e skuadrës së Teutës,  por gjithashtu dinim edhe vlerën e fitores pasi sot nuk morëm vetëm 3 pikë, por shumë gjëra. Fituam vetëbesimin pasi pas kësaj fitoreje do të na shohin ndryshe në kampionat. Jam i bindur se tani do të vazhdojmë të bëjmë më mirë në kampioat pasi kemi një ekip cilësor. Duhet të punojmë shumë për të ecur përpara dhe arritja e objektivit të mbijetesës është shumë i arritshëm”, ishin fjalët e trajnerit Ramadani.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.