Deklaratat e trajnerëve pas ndeshjes Flamurtari-Tërbuni

0
SHPËRNDAJE

Ismail Cira
Ismail Cira

Te Tërbuni ndeshjen me Flamurtarin e kishin përgatitur në mënyrën më të mirë të mundshme. Ismail Cira ishte ai që foli për mikrofonin e Supersport:

“Ekipi jonë e kishte vlerësuar ndeshjen gjatë gjithë javës. Edhe sot vlerësimi që i bëmë dhe rezultatin e sotëm që nuk është i rastësishëm, pasi erdhi javë pas jave. Ne kemi sjellë një gjak të ri në ekip dhe puna ka ecur”.

Zekeria Ramadani
Zekeria Ramadani

Në kampin vlonjat mesa duket nuk është harruar ende disfata në Kukës. Kështu u shpreh trajneri Zekerija Ramadani pas sfidës:

Ndoshta akoma është prezent humbja me Kukësin. Gjithsesi ky është futbolli. Nuk mund të mos vraposh, të mos luftosh, sepse gjithmonë te Flamurtari kemi pasur si simbol sakrificën dhe luftën që mungoi”. /SuperSport/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.