Demarai Grei shumë pranë vdekjes

0
SHPËRNDAJE

grei

E keqa ndonjëherë të vjen në atë moment kur nuk e pret. Sekondi më I vogël të bëhet ndihma më e madhe për ti shpëtuar tragjedisë. Kështu ka ndodhur dhe me Demarai Grei, futbollistin 19 vjeçar të Leicester Sitit I cili ka rrezikuar të përplaset me një helikopter. Helikopteri për çudi ka marë një kthesë të papritur në një heliport, duke I shkuar shumë afër përplasjes me Grein. Sekondat kanë qenë vendimtare bashkë me kujdestarët që po shoqëronin atë duke shmangur fatkeqsinë që po shtrinte kthetrat tek Demarai Grei. Ai është një produkt I Birmingam Sitit, I cili ka kaluar në radhët e Leicesterit për shumën prej 3.7 mln euosh, ku ka befasuar në Premier gjatë 11 paraqitjeve.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.