Dëmtim horror i Demba Ba (video)

0
SHPËRNDAJE

Futbollisti senegalez me shtetësi franceze, Demba Ba, pësoi një dëmtim të tmerrshëm në kampionatin kinez, e pikërisht në ndeshjen e Shanghai Shenhua ku ai luan, ndaj Shanghai SIPG. Dëmtimi është një thyerje mjaft evidente edhe nga kjo video, dhe me siguri që ish-lojtari i Chelsea dhe Newcastle do të mungojë shumë gjatë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.