Dëmtohet Gashi por nuk ka alarm tek kuqezinjtë

0
SHPËRNDAJE

largea_gashi291427696751
Dëmtohet Shkëlzen Gashi, por nuk ka alarm. Sulmuesi kuqezi ka pësuar një kontraktim në puplën e këmbës së djathtë dhe dje pas disa minutash stërvitje e ndërpreu këtë të fundit, pasi ndjeu dhimbje të forta.

Dëmtimi është i lehtë dhe deri të shtunën Gashi mund të jetë gati.

Nga ana tjetër, mesfushori Ledjan Memushaj nuk u stërvit për shkak të një dëmtimi në brinjën e djathtë. Vlonjati ka ardhur i dëmtuar pikërisht gjatë një ndeshjeje ku është aktivizuar me skuadrën e tij, Peskara

S'KA KOMENTE

Comments are closed.