Dëmtohet qendërmbrojtësi kryesor

0
SHPËRNDAJE

5822caa186857617081ce60f
Turqia ne stervitje ne Antalia

Deri diku një lajm i mirë për Kosovën në prag të ndeshjes kualifikuese për Botërorin e Rusisë teksa Turqia ka hequr nga lista përfundimisht të dëmtuarin Ömer Toprak, një nga lojtarët më të mirë të repartit të mbrojtjes. Vec Toprak, edhe Volkan dhe Unal kanë pasur probleme të vogla por që nuk rrezikojnë ndeshjen ndaj ekipit shqiptar.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.