Deputeti hije dyshimi ndaj kombëtares shqiptare

0
SHPËRNDAJE

14991216_1741531462839571_520590174833540993_oNdeshja ndaj Izraelit për disa është konsideruar si dështim brenda fushës së blertë. Por ka edhe nga ta që hedhin hije dyshimi jashtë fushës së blertë. Pikërisht i tillë është mendimi i deputetit socialist Erjon Brace, i cili aludon për golat e pësuar. Dihet tashmë se prej kohësh ka nisur një përplasje midis Braces dhe presidentit Duka.

 

 

brace-2

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.