Derbi Partizani – Tirana në këndvështrimin francez (video)

0
SHPËRNDAJE

Kjo eshte nje video dokumentar e bere nga Canal+ e Frances kushtuar derbit me te zjarrte ne Shqiperi, atij mes Partizanit dhe SK Tiranes. Ndiqeni ketu:

S'KA KOMENTE

Comments are closed.