Dervishi replikon me Starovën

0
SHPËRNDAJE

dervishiDrejtori i përgjithshëm i Kukësi i është përgjigjur Starovës, pas deklaratës së bërë në TVSH për huazimet nga Skënderbeu dhe largimin e Likës.

Për “Panorama Sport” mes të tjerave ai ka deklaruar: “Starova të shohë punën e tij se na është bërë si strateg që flet për gjithçka e të gjithë. I them Starovës të merret me këshillat që duhet t’i japë presidentit të tij dhe të mos merret me Kukësin se nuk kemi nevojë për këshillat e tij”.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.