Dështoi tek Vllaznia. E do Besëlidhja dhe KSV Vatan Sport Bremen në Gjermani

0
SHPËRNDAJE


Superiojra / Bekim Erkoçeviç është një nga futbollistët që nuk është paraqitur te Vllaznia me nisjen e përgatitjeve, ndërkohë që në klub sulmuesin nuk e konsiderojnë të larguar.

Gjithsesi zor se ai do të qëndrojë në Shkodër, pasi ai nuk bën pjesë në planet e klubit për ekipin e parë. Në një prononcim të dhënë në “Sport Ekspres” ai ka zbuluar edhe dy pistat e të ardhmes së tij.

Në Shqipëri ai tregon se është kontaktuar nga Besëlidhja, skuadër ku ai ka luajtur edhe më parë, por veç shkodranëve, shkodranin e duan edhe në Gjermani te KSV Vatan Sport Bremen, që garon në Oberliga (Liga e pestë).

S'KA KOMENTE

Comments are closed.