Dhunë e tmerrshme në Brazil (video)

0
SHPËRNDAJE

Pamje shqetësuese nga futbolli brazilian, dhe konkretisht nga stadiumi “Mbreti Pele” në Maceio, Liga Alagoano, teksa sapo bie fërshëllima e fundit për sinjalizimin e mbarimit të ndeshjes, tifozët hyjnë në fushë dhe godasin një tifoz të ekipit mik që i vetëm nuk arrin të reagojë fare por dergjet pa ndenja përdhe teksa goditet pa mëshirë. Të njëjtin fat pëson edhe një tjetër në shkallët e stadiumit ndërsa burime të pakonfirmuara njoftojnë se personi në fushë nuk ka mbijetuar dot. Pamjet flasin vetë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.