Dhunë në futboll, goditet arbitri (Video)

0
SHPËRNDAJE

imageRikthehen aktet e dhunës në Turqi. Ditën e sotme ka ndodhur një rast i rëndë teksa është ndërprerë ndeshja në mes të Trabzonsporit e Fenerbahçes. Në minutat e fundit të kësaj përballje, një tifoz ka hyrë në fushë dhe ka goditur gjyqtarin që qëndron pas portës. Kjo ka bërë që ndeshje të ndërpritet, teksa ishte duke fituar Fenerbahçe me rezultat 4:0.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.