Dhunë në Vardar-Renova! (video)

0
SHPËRNDAJE

Bllazhevic ka ndëshkuar në fundin e sfidës Renovën duke i dhënë fitoren Vardarit në Shkup. Por rezultati pak rëndësi kishte, pasi fusha u kthye në arenë ringu me përplasje fizike midis lojtarëve. Ndërkohë, Renova ka reklamuar publikisht: “Fyerje në baza nacionale gjatë gjithë ndeshjes, një gol i shënuar nga pozita jashtë loje dhe shumë padrejtësi të tjera. S’kishte si të ndodhte ndryshe.”

S'KA KOMENTE

Comments are closed.