Diego Costës i “bien brekët” në fushë

0
SHPËRNDAJE

Diego Costa ka pasur një moment të sikletshëm në ndeshjen ndaj Liverpoolit
Sulmuesi spanjoll, Diego Costa ishte fytyra tragjike pas derbit ndërmjet Liverpoolit dhe Chelseat, pasi dështo të shënonte nga pika e bardhë.

Por, kjo nuk ishte e gjitha në këtë takim, pasi Costa është gjetur në një moment tjetër të sikletshëm, ku gjatë dueli i ka dal prapanica.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.