Dinamo 0 – 2 Luftëtari/ Gjirokastritët i falen Cankës

0
SHPËRNDAJE

11781615_937578919614537_1445322371460512489_n

Skuadra e Luftëtarit e ka nisur me fitore sezonin e ri futbollistik, ndërkohë që Dinamo me “dhimbje koke”. Ka qenë Canka që ka shënuar një dopietë duke e konfirmuar veten golashënues i denjë në Kategorinë e Parë dhe njëhkohësisht Luftëtarin një pretend serioz. Kjo ishte ndeshja e parë e luajtur, të tjera takime janë në zhvillim dhe pritet të plotësojnë me rezultatet e tyre edhe kalendarin e javës së parë në Kategorinë e Parë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.