Dinamo-Sopoti mbyllet me rrjeta të paprekura

0
SHPËRNDAJE

Një ndeshje mjaft e luftuar në Pezë-Helmës ka rezultuar ajo mes Dinamos dhe Sopotit, por në fund ajo është mbyllur me rrjeta të paprekura.

Librazhdiotët shënuan në pjesën e parë me anë të sulmuesit Majkël Peçi, por anësori ngriti flamurin, pasi sipas tij Çota më parë ishte në pozicion jashtë loje.

Me të njëjtin ritëm vijoi edhe pjesa e dytë, teksa të dyja skuadrat kërkojnë golin, madje Elton Muçollari goditi tranversën e portës së Dinamos, e mbrojtur nga portieri Kadri Birja. /minuta90.com/

Dinamo-Sopoti 0-0

Gola: S’ka

S'KA KOMENTE

Comments are closed.