Dinamo Zagreb kryen seancën e fundit stërvitore (FOTO)

0
SHPËRNDAJE

imageEkipi i Dinamo Zagreb ka mbërritur dhe ka zhvilluar seancën e parë dhe të fundit në “Elbadan Arena”. Si stafi teknik ashtu edhe drejtuesit e klubit kroat kanë mbetur të kënaqur nga mikpritja që i është bërë dhe kushtet që kanë gjetur në vendin tonë. Trajneri Mamič u ka dhënë dorën e fundit të përgatitjeve lojtarëve të tij, teksa mediat janë lejuar të qëndrojnë vetëm 15 minuta në stërvitjen e skuadrës kroate.image

Ja disa foto nga hyrja e lojtarëve në fushë dhe të ekipit në stërvitje.

 

imageimage

Talenti shqiptar Endri Çekiçi lojtar i Dinamo Zagreb
Talenti shqiptar Endri Çekiçi lojtar i Dinamo Zagreb

image

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.