Dionis Avdijaj “abonohet” me golin

0
SHPËRNDAJE

imageLegjionarët/ Dionis Avdijaj duket se po kalon një formë mjaft të mirë tek ekipi i Sturm Graz. Lojtari i Kombëtars Shqiptare shënoi edhe golin e tij të dytë në kampionat për ekipin e tij në fitoren 0-2 në transfertë përballë ekipit të Wolfsberger. Avdijaj shënoi golin e dytë për Sturm Graz në kampionat, dhe vulosi fitoren e dytë në kampionat duke e ngjitur gjithashtu ekipin e tij po në vëndin e dytë pas katër javësh. Mesfushori kuqezi shënoi golin në minutën e 20′, teksa luajti deri në minutën e 81′ për t’u zëvëndësuar më pas.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.