Disa gjëra që nuk i dini ose mund ti keni harruar për Antonio Conte (foto)

0
SHPËRNDAJE

E para, sigurisht, eshte qe per njefare kohe po i binin te gjithe floket.

ConteBald

Por tani e ka koken plot.

ConteHair

Trofe ka fituar plot si futbollist.

JuveChampionsLeague

Por edhe humbes i madh. Kujto Boterorin ’94 ose Europianin 2004 pa harruar disa finale te Champions League.

ConteItaly

Edhe si trajner ka qene njehere e njekohe humbes i madh. Te Arezzo ku e nisi karrieren si trajner, u pushua nga puna, pastaj u rikthye dhe ra nga kategoria ne serie C.

AConteArezzo

Ju deshen 15 vjet bashkejetese para si ti propozonte gruas se tij Elisabeta.

ConteWife

Eshte denuar para disa kohesh per shkak te mosraportimit te nje fiksimi ndeshje. (Po gati i gjithe futbolli italian ka qene i perlyer ne ate kohe).

Njehere i tha Buffonit ta qepe gojen (por me fjale shume me te pista) kur portieri e nderpreu gjate nje takimi te ekipit per ta pyetur per bonuse.

GianluigiBuffon

 

 

 

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.