Disfatë e rëndë për PSG (video)

0
SHPËRNDAJE

Atehere kur dukej se gjerat po merrnin per mire per kryeqytetasit, PSG peson nje humbje derrmuese 2-0 nga Toulouse. Edhe pse dukej sikur kishte lojen nen kontroll dhe goli ishte ceshtje kohe, nje penallti e dyshimte e transformuar nga Bodiger dhe nje kundersulm i finalizuar bukur nga Durmaz vulosen deshtimin e kampioneve ne fuqi.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.