Disfatë me “poker” për Flamurtarin

0
SHPËRNDAJE

Flamurtari - Bylis
Flamurtari – Bylis

Flamurtari i drejtuar nga Gugash Magani u mund sot në miqësoren me AO Kërkyra.

Grekët shënuan një gol në pjesën e parë dhe tre në të dytën për të regjistruar në fund fitoren me rezultatin 4-0.

Flamurtari e nisi ndeshjen me këtë formacion: Halili, Peqini, Markic, Marku, Hoxhaj, Dushku, Telushi, Shkodra, Radoviç, Alvesh, Bushiç.

Në pjesën e dytë u aktivizuan edhe : Sali, Shehaj, Idrizaj , Kuqi , Ignjatović

S'KA KOMENTE

Comments are closed.