“Djajtë e kuq”, 325 milionë euro për yllin e Barcelonës

0
SHPËRNDAJE

manJa që edhe çmenduri të tilla mund të ndodhin. Ndonëse për momentin vjen në trajtën e thashethemit. Sipas shtypit britanik, Manchester United është gati të kreyejnë një operacion prej 325 milionë eurosh për të transferuar në radhët e tyre brazilianin Neymar. Sipas këtyre raportimeve, rreth 225 milionë euro do të përdoren për ta transferuar atë nga Barcelona dhe pjesa tjetër prej 100 milionëve, do të jetë vlera e kontratës që do të përfitonte braziliani. Bëhet fjalë vërtet për shifra që do të vendosnin një rekord më vete.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.