Djemtë e Zidane grumbullohen me Realin e Madridit

0
SHPËRNDAJE

enzoReal Madrid ka vendosur që të ju jap një mundësi të madhe dy djemëve të Zizous, Ezo Zidane dhe Luca Zidane.

Skuadra madrilene dëshiron që t’i marr që të dy djemtë e trajnerit francez në ndeshjet parasezonale që do t’i zhvilloi në Amerikë në Kupën Internacionale ku do të marrin pjesë skuadra si PSG, Chelsea dhe Bayern Munich, përcjellë minuta90.com.

Enzo do të përfshihet në skuadër në turneun ndërkombëtar por që nuk është një trofe zyrtar por që luhen ndeshje parasezonale për të parë gjendjen e lojtarëve.

Po e njëjta gjë ende nuk dihet a do të ndodh me Luca Zidanen, edhe pse mund të përfshihet edhe ai në këtë turnë ndërkombëtar.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.