Doktoreshë Carniero largohet nga Chelsea

0
SHPËRNDAJE

Chelsea's Kevin de Bruyne, white jersey, is carried away on a stretcher after getting injured during a friendly soccer match against Malaysia XI at a stadium in Shah Alam, outside Kuala Lumpur, Malaysia, Sunday, July 21, 2013. (AP Photo/Lai Seng Sin)
Eva Carneiro, Chelsea. (AP Photo/Lai Seng Sin)

Tashmë është zyrtare. Disa javë pas përplasjes së saj me trajnerin Jose Mourinho, doktoresha e bukur Eva Carniero ka vendosur të largohet nga klubi londinez Chelsea por gjërat nuk do të mbarojnë me kaq. Nga sa mësohet, Carniero po bën gati të ngrejë një padi dhe të hedhë në gjyq portugezin me ndihmën e avoketërve të saj. Ndërkohë vetë klubi nuk ka pranuar të komentoje rreth kësaj teme, të paktën jo për momentin.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.