Dominiak: Gjithsesi krenare për Borussian (foto)

0
SHPËRNDAJE

Karriera si këngëtare e Joe Marie Dominiak mori hov vecanërisht pasi ajo këndoi para disa vitesh himnin gjerman në mënyrë të përsosur pikërisht para një ndeshje të ekipit të saj të zemrës, Borussia Dortmund. E tani, humbja e cmendur ndaj Liverpool sigurisht e ka mër-zitur talentin e këngës por ajo mbetet e kënaqur dhe krenare me ekipin e saj. Ja disa foto të tifozes së flaktë:

4652688 789043_1_12194982_848347345279829_7140066710558874125_o 1481165_369117799899760_331397118_n vX6-tYBb

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.