Dopio-Ronaldo, Real merr tre pikë ndaj Gijon (video)

0
SHPËRNDAJE

Një penallti dhe një gol me kokë që në minutat e para nga Cristiano Ronaldo dhanë përshtypjen e një goleade të Real Madrid ndaj Gijon por nuk ndodhi kështu pasi Lopez ngushtoi në 2-1 dhe ky rezultat mbeti në fuqi deri në fund të ndeshjes.

Në takimet e tjera Sevilla mundi 2-1 Valencian, Espanyol dhe Malaga fituan në shtëpi respektivisht 3-0 ndaj Leganes dhe 4-3 ndaj Deportivo La Corunas.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.