Dorëheqja e Mërgjyshit, katër emra për Korabin

0
SHPËRNDAJE

Largimi i Artan Mërgjyshit ka lënë bosh stolin e Korabit, dhe pritet që së shpejti të emërohet trajneri i ri.

Sikurse po qarkullon prej kohësh, emri i Shpëtim Duros është ai më i lakuari për të marrë drejtimin e dibranëve, ndërkohë kanë dalë edhe disa emra të tjerë.

Klodian Duro, Gerti Haxhiu dhe Agim Canaj, janë emrat e tjerë që lidhen me Korabin, dhe pritet të shihet se çfarë do të bëjnë drejtuesit e dibranëve.

Momentalisht ekipi do të drejtohet nga fieraku Artion Poçi, i cili mban postin e zëvendëstrajnerit. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.