Dortmundi leksion Juventusit (Video)

0
SHPËRNDAJE

imageFutboll/ Borusia e Dortmundit ka arritur të mposhtë ekipin e Juventus, duke fituar takimin miqësor përballë bardhezinjve me rezultatin 2-0. Golat per Dortmundin në këtë sfidë u shënuan nga një për çdo pjesë nga Abumeyang dhe Marco Reus. Ishte një ndeshje mjaft e bukur, ku trajneri Allegri aktivizoi shumë lojtarë për të parë gjëndjen e grupit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.