Dramë në familjen e Ledian Memushajt

0
SHPËRNDAJE

Ashtu si e gjithë bota e futbollit edhe minuta90.com është në në mbështetje të Ledian Memushajt. Mesfushori shqiptar përjetuar një dramë të vërtetë familjare, pasi gruaja e tij ka humbur dy binjakët teksa ishte shtatzënë.

Portali i njohur “Eurosport” ka sqaruar se kanë qenë “arsye familjare” që e kanë shtyrë Mumushajn të largohet nga skuadra në prag të ndeshjes ndaj Lazios, raporton Albeu.

Mesfushori shqiptar është kapiten i skuadrës së Pescarës. Lajmi në fakt ka tronditur dhe shokët e skuadrës, dhe klubin që i dha leje për të qëndruar pranë bashkëshortes së tij në këto momente të vështira. /minuta90.com

S'KA KOMENTE

Comments are closed.