Drejtori Dervishi i kundërpërgjigjet Bicajt: “Doli kundër shokëve”

0
SHPËRNDAJE

Dritan Dervishi dhe Olsi Ranxhi ne konferencen per mediat
Dritan Dervishi dhe Olsi Ranxhi ne konferencen per mediat

Superiorja/ Ne daljen e tij per mediat, Dritan Dervishi nuk harroi t’i kunderpergjej edhe akuzave te Ditmar Bicajt. Drejtori i te kuqve u shpreh se Bicaj eshte nje djale i mire, por nuk eshte trajner dhe se eshte pikerisht trajneri ai qe merr vendimet per formacionin. Ai u shpreh se Bicaj me kete gje doli kunder shokeve dhe skuadres, por gjithsesi Dervishi sqaroi se kjo ceshtje do te zgjidhej brenda klubit ku nuk pritet te kete masa:

Ditmar Bicaj pas fitores së Partizanit në Kukës
Ditmar Bicaj pas fitores së Partizanit në Kukës

Përsa i përket Bicajt, kur të bëhet trajner do vendosi formacionin. Te ne formacionin e vendos trajneri dhe me vjen keq ,sepse Bicaj është një djalë shumë i mirë dhe ka treguar mungesë respekti jo ndaj trajnerit, por ndaj shokëve të tij të skuadrës. Këtë gjë do e zgjidhim midis nesh, nuk është momenti për marrje masash.”

Ja cfare tha Ditmar Bicaj diten e djeshme

http://minuta90.com/shperthen-bicaj-askush-nuk-hedh-dot-balte-mbi-ate-qe-kam-fituar/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.