Drita e Gjilanit firmos me tre lojtarë

0
SHPËRNDAJE

ramadani
Ylber Ramadani gjatë prezantimit

Gazeta SportPlus njofton se Drita e Gjilanit u përforcua me tre lojtarë duke dëshmuar se në edicionin 2015-16 do të hyjë me synime të mëdha, pavarësisht se nuk kanë bërë prononcime të zhurmshme sikundër ndodh shpesh me ekipe të tjera në kësi rastesh.

Kështu kanë firmosur për Dritën Festim Krasniqi, Ylber Ramadani dhe Artan Januzi, ky i fundit ish lojtar i Shkëndijës së Tetovës e dy të tjerët të ardhur nga Prishtina. Me këto afrime ka ngelur i kënaqur edhe trajneri i gjilanasve Bekim Isufi, që tani ka mundësi të dëshmojë veten në edicionin e ri që nis me derbin e Drita-Gjilani.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.