Dritan Dervishi sqaron situatën e Mazrekajt

0
SHPËRNDAJE

Dritan Dervishi
Dritan Dervishi

Superiorja/ Pas shumë lajmesh të botuara në lidhje me Mentor Mazrekajn, ka qenë vetë Dritan Dervishi ai që ka sqaruar këtë gjë. Drejtori i të kuqve është shprehur se nuk ka asnjë çështje “Mazrekaj” tek Partizani duke u shprehunse ai mbetet lojtar i të kuqve:

Mentor Mazrekaj në aksion
Mentor Mazrekaj në aksion

Këto ditë është folur shumë në media cështja “Mazrekaj”. E vërteta e tij është e tillë: Ai ka ikur me lejen time për të qendruar pran familjes së tij në Kosovë dhe të përgatitet për vizitat e specializuara mjekësore që do t’i bëjmë në Itali. Mazrekaj është një lojtar i Partizanit dhe nuk lëviz nga ne. Jemi të fokusuar për ndeshjet e kampionatit. Mazrekaj është një pjesë e jona e rëndësishme dhe sic e thash edhe më lartë, është vetëm me lejen time në Kosovë.”

S'KA KOMENTE

Comments are closed.