Duka, De Biasi dhe… “dashuria e jetës”

0
SHPËRNDAJE

“Si mund t’ia lë dikujt në dorë dashurinë e jetës, Kombëtaren, pa pasur besim tek ai?…

Armando Duka, i kontaktuar nga ABC News, në lidhje me rrëfimin e trajnerit Gianni De Biasi për t’u larguar nga Kombëtarja e Shqipërisë në fund të eliminatoreve, u përgjigj me këtë batutë, e cila në të vërtetë nuk tregon asgjë, ose më saktë, vetëm se sa e fsheh të vërtetën.

Sepse, nëse dashuria e jetës ishte Kombëtarja dhe besimi iu dha italianit që ta drejtonte, atëherë nuk mund të lihej deri në konsumim final dhe më pas te divorci… /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.