Duka: Trajnerit De Biasi i besuam dashurinë e jetës, çfarë të bënim më shumë!

0
SHPËRNDAJE

Presidenti i FSHF, Armando Duka, do të dalë nesër me një qëndrim zyrtar të institucionit që drejton rreth pakënaqësisë që shfaqi sot trajneri Gianni De Biasi i cili bëri të qartë se nuk do të rinovonte më në Shqipëri.

I kontaktuar nga “Panorama Sport” menjëherë pas konferencës së trajnerit, Duka u përgjigj se italianit i kishte dhënë “dashurinë e jetës” dhe ajo ishte maksimumi që mund t’i ofronte

“Nuk e kam dëgjuar dhe nuk e di nëse është e vërtetë. Ne i kemi besuar dashurinë e jetës (Kombëtaren), çfarë mund të bënim më shumë!”, deklaroi kreu i FSHF, Armando Duka. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.