Duro: “Asnjë se ka të lehtë ndaj Vllaznisë”

0
SHPËRNDAJE

Klodian Duro gjate intervistes per SuperSport
Klodian Duro

Klodian Duro/ “Unë mendoj që Hasani ka shumë vlera dhe është fat që e kemi. Mendoja se Hasani në shtëpinë e tij në shkodër duhet të tregonte se ka ardhur nga kjo akademi dhe duhet t’i tregonte që luan si shkodran i vërtetë. Nuk ishte e lehtë që sot të përballenim me Vllazninë sot. Ata kanë shumë probleme, por janë të mirëvendosur dhe cdo ekip do ta ketë të vështirë këtu të marr pikët e plota. Jam i kënaqur sepse kemi prurje të reja në ekip dhe harmonizim. Është fitore me shumë vlera për ecurinë tonë. Jam i kënaqur që nga Koci dhe deri tek Koliqi. Të gjithë bashkë do ta cojmë Kukësin atje ku i takon. Emini është një nga ata sulmues që na duhej, lidhet mirë me ekipin dhe në fund konkretizon”, ishin fjalët e Duros për SuperSport.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.