Duro ikën, Lika merr postitn e tij

0
SHPËRNDAJE

 

Sipas lajmeve të fundit që mbërrijnë nga kampi kuksian, tashmë Klodian Duro, s’do të jetë më trajneri i skuadrës së Kukësit. Vendin e tij e ka zënë Hasan Lika. Gjithcka ka ndodhur sepse Duro dhe Gjici nuk e kanë gjetur akordin financiar për të vazhduar bashkëpunimin.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.