Duro: Tek Kukësi rikthehem me letër të bardhë

0
SHPËRNDAJE

Ndryshe nga cfarë është përfolur në media, trajneri Klodian Duro, tashmë i divorcuar me skuadrën e Kukësit, ka cuditur me deklaratën e tij.

Klodian Duro me lojtarët e tij
Klodian Duro me lojtarët e tij

Në emisionin OPINION TV Klan, Duro ka deklaruar se do të ishte i gatshëm të vazhdonte punën e tij me letër të bardhë, ashtu sic ka nisur më parë dhe aspekti financiar nuk ka rëndësi.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.