Dushkaj e nis me gol në Rumani

0
SHPËRNDAJE

I riu Jurgen Dushkaj e ka nisur aventurën re rumune me gol për ekipin e tij të Sporting Liesti në fitoren 4-1 që ajo arriti ndaj FC Zagon në ligën inferiore të Rumanisë. Mesfushori 20 vjeçar e ka nisur futbollin me të rinjtë e Komos në Itali dhe së fundi ka luajtur te Ada e Velipojës para kalimit te Sporting në Rumani.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.