Dushku: Nëse luan Gozvdenovic dhe fizioterapisti Tirana fiton në Korçë

0
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ Barazimi i Tiranës me Bylisin ka lënë një shije të hidhur tek kampin bardheblu, por mbi këtë ndeshje ka komentuar edhe ish-mbrojtësi i Tiranës që tashmë ndodhet në SHBA, Erjon Dushku. Përmes një postimi në “Facebook” Dushku shprehet:

“K.F Tirana, tani si tifoz mund t’i them ca fjalë. Më vjen sinqerisht shum keq që Tirana, apo Tirona e tifozëve e humbi kampionatin qysh në javën e tretë kampionatit, pasi javën tjetër luan në Korçë kundra një ekipi për t’u mundur. Me sa dëgjova, trajneri do të bënte një formacion ndryshe nga herët e tjera. Në vend të Gilman Likës do të fusë Gvozdenovic, ndërsa në majën e sulmit do të luajë me fizioterapistin”,- ishin fjalët ironizuese të mbrojtësit lezhjan.11995490_10153530373382254_1526409448_n

S'KA KOMENTE

Comments are closed.