Dy alternativa për sulmin bardheblu

0
SHPËRNDAJE

Tirana 1Tirana, ja dy alternativat për repartin sulmues. Skuadra e Tiranës po vuan në repartin ofensiv. Ndërkohë që minuta90.com zbulon se bardheblutë kanë dy pista për sulmin. E para është ajo e Sebinos Plakut, i cili duket se nuk preferon të qëndrojë si alternativë te korcarët dhe mund të lëvizë drejt bardhebluve duke patur edhe një raport të mirë me trajnerin Ilir Daja. Ndërkohë që mundësia e dytë quhet Mario Morina. Lojtari mund të rikthehet në shtëpinë e tij. Tirana ia di vlerat dhe një rikthim i besimit mund të bëjë që palët të bashkpunojnë sërish.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.