Dy futbollistët e huaj largohen nga klubi i Prishtinës

0
SHPËRNDAJE

Rsd-Pri-1-2-30mars2016-1Prishtina ka vendosur përfundimisht për fatin e dy ardhjeve nga Kongo, Yoka dhe Palvie, të cilët kishin nisur provat në skuadrën kryeqytetase më 14 mars.

Lajmi është bërë i ditur nga faqja zyrtare e klubit të Prishtinës, në raportin e miqësores Ramiz Sadiku-Prishtina.

“Dy futbollistët, Yoka dhe Palvie, do të rikthehen në Kongo”, është thënë mes tjerash në sajt.

I pyetur për ardhjet nga Kongo, trajneri Fadil Berisha kishte thënë për “GazetaOlle.com” që ata nuk është se posedojnë cilësi të larta/GazzetaOlle

S'KA KOMENTE

Comments are closed.