Dy gjigandë pranë Andrea Belottit

0
SHPËRNDAJE


Andrea Belotti e pati një sezon fantastik me Torinon dhe kjo duket se do t’i shpërblehet shumë shpejt, raporton zeri.info.

Sulmuesi italian është bërë objektiv i skuadrave të njohura evropiane, të cilat e duan në vijën e parë të sulmit. Milani është i interesuar me të madhe për sulmuesin italian, derisa “Rossoneri” janë duke u munduar ta ndërtojnë një ekip cilësor për sezonin e ardhshëm, shkruan “Sky Sport Italy”.

Sulmuesi i Torinos po ashtu flitet se pëlqehet edhe nga klube tjera, duke përfshirë këtu gjigantët e Premierligës, Manchester United dhe Chelsea.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.