Dy klube kërkojnë Asion Dajën por ka kontratë me Tiranën

0
SHPËRNDAJE


Superiorja / Asion Daja është nën kontratë me Tiranën, por ajo mund të ndërpritet, sigurisht nëse palët do të gjejnë gjuhën e përbashkët.

Mësohet se për mesfushorin nuk interesohet vetëm Flamurtari, që në fakt ia ka bërë ofertën atij dhe Karabecit, madje po pret sërish një përgjigje prej tyre, edhe pse u mendua se ishin mbyllur si pistë.

Kjo është ajo cak raporton “Sport Ekspres”, që shton se për Dajën ka edhe një tjetër interesim, këtë herë nga klubi i Partizanit, ku ai edhe ka luajtur më parë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.