Dy konfirmime të rëndësishme nga serie A

0
SHPËRNDAJE

15135970_1131052297016528_7332005236899260698_n
Ajeti

Bëhet fjalë për portierin Thomas Strakosha (Lazio) dhe mbrojtësin Arlind Ajeti (Torino), të dy konfirmohen që do të jenë titullarë këtë fundjavë në serinë A. I pari i ka dhënë provat tashmë dhe po e shfrytëzon në kulm mungesën e portierit italian Marchetti ndërsa Ajeti rikthehet më në fund pas dëmtimit të gjatë që e la jashtë kur ishte në momentin e tij më të mirë. Lazio i shkon Palermos të dielën ndërsa Torino pret Chievo-n ditën e shtunë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.