Dy korçarë në orbitën e vlonjatëve

0
SHPËRNDAJE

Sinan-Idrizi
Administratori i Flamurtarit, Sinan Idrizi

Ndonëse pritet ende vendimi i UEFA-s në lidhje me një dënim të mundshëm të Skënder-beut për manipulim ndeshjesh, vendim i cili do ti japë shumë përgjigje merkatos dhe të ardhmes së klubit korcar, ekipe si Flamurtari kanë nisur të hedhin grepat për të peshkuar futbollistë cilësore të kësaj skuadre. Bëhet fjalë kokretisht për Sabjen Lilajn dhe Renato Arapin, dy lojtarë të spikatur të kampionatit tonë të cilët do ti bënin shumë punë ekipit vlonjat.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.