Dy lojtarë të Tiranës në Kombëtaren e Kongos

0
SHPËRNDAJE

14714949_1768071840115597_5956078019944551716_o

Merveille Ndockyt dhe Moise Nkounkou janë ftuar nga Kombëtarja e Kongos për ndeshjen e radhës që ata kanë më 12 nëntor.

Paraqitjet me Tiranën kanë bërë që këta dy elementë cilësorë që po bëjnë mirë me bardheblutë deri më tani, të përfshihen në listën e Kongos.

Kjo e fundit do të përballet në Rusi me Ugandën, ndeshje e vlefshme kjo për kualifikueset e “Rusi 2018”. /minuta90.com/

14852993_1773661432889971_6435609479681535103_o14889907_1773661679556613_111790681388343396_o

S'KA KOMENTE

Comments are closed.