Dy “mysafirë” në stërvitjen e Partizanit

0
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ Skuadra e Patizanit vijon përgatitjet për derbin ndaj Tiranës, takim ky i vlefshmëm për javën e 24 të Kampionatit Shqiptar në Superiore. Sot në orën 14:30 skuadra ka zhvilluar në ambjentet e “Qendrës Stërvitore të Ekipeve Kombëtare” seancën e radhës në drejtimin e trajnerit Andrea Agostineli dhe stafit teknik. Gjendja e grupit shfaqet optimale. Seanca e sotme është ndjekur edhe nga dyshja e ekipit perfaqësues U 21 Jupi – Zëri. Nga sot ekipi nis grumbullimin në rezidencën Hotel ” Vila Park” ku do të qëndroj deri ditën e ndeshjes.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.