Dy ndeshjet tetë gola, Tërbuni “fut ujë”

0
SHPËRNDAJE

 

Terbuni feston golin e dyte ndaj Skenderbeut
Terbuni feston golin e dyte ndaj Skenderbeut

Skuadra e Tërbunit suprizoi të gjithë me atë fitore në Korçë ndaj Skënderbeut. Por lojtarët pukjanë duken ende të “dehur” nga serenatat dhe në dy ndeshjet e fundit ndaj Teutës dhe Partizanit kanë pësuar plotë 8 gola. Tërbuni tashmë “fut ujë” dhe padyshim stafit teknik i lind detyra të punojë për të riparuar problemet edhe pse koha nuk premton dhe sfida ndaj Flamurtarit trokiti në derë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.