Dy në provë, Teuta nuk bindet

0
SHPËRNDAJE

dmitriy rekishNë miqësoren me Flamurtarin, Teuta provoi dy lojtarë, mesfushorin Dmitrij Rekish dhe sulmuesin nigerian Leon.

Sipas Panorama Sport ata nuk e kanë bindur stafin teknik dhe nuk do të bëhen pjesë e Teutës për sezonine ardhshëm.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.